Yurtdışı Eğitimleri

 

YURTDIŞI EĞİTİMLER

 

 

2005 yılında Avusturya Viyana Üniversitesi Tıp Fakültesi Endokrin Cerrahi Kliniği AKH Hastanesinde Prof. Dr. Bruno Niederle ile çalışarak Endokrin ve Laparoskopik Cerrahi Eğitimi. (Medizinische Universitat Wien, Section of Endocrine Surgery, Division of General Surgery, Department of Surgery)

 

 

2011 yılında İspanya da Virgen del Rocío Üniversitesinde  Prof. Dr. Salvador Morales Conde ile birlikte çalışarak İleri Laparoskopik Cerrahi, Laparoskopik Kasık Fıtığı ve Kesi Fıtığı Tamirleri ve Morbid Obezite Cerrahisi  Eğitimi. (The Unit of Innovation in Minimally Invasive Surgery University Hospital Virgen del Rocío )

 


 

2011 yılında Fransa da IRCAD-EITS DaVinci Robotik Cerrahi Eğitimi.  Da Vinci robotik sistem kullanım sertifikası.( Da-Vinci® Surgical Sysytem Off-Site Training Program for a Console Surgeon Strasbourg,France)

 

 

  

2011 yılında İtalya Roma- Prof. Dr. Roberto Tacchino ile birlikte  Laparoskopik Morbid Obezite Cerrahisi Eğitimi.(The Unit of Surgery, Universita Cattolica Del Sacro Cuore)

 

 

 

2012 yılında Macaristan, Bubapeşte- Prof.Dr.Pál Ondrejka ve İstwan Gabor ile birlikte Laparoskopik kolorektal Cerrahi ve Laparoskopik kasık fıtığı tamiri (TEPP) Eğitimi.(Semmelweis Üniversitesi)