Yurtiçi Eğitimleri

 

YURTİÇİ EĞİTİMLER

 

2009 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı, Endokrin Cerrahi Kliniği, E Servisinde Prof. Dr. Demir Budak, Prof.Dr.Selçuk Özarmağan, Prof.Dr.Selçuk Mercan, Prof.Dr.Rıdvan Seven, Prof.Dr.Ahmet Dinççağ, Prof.Dr. Alp Bozbora, Prof.Dr. Yeşim Erbil ve Doç.Dr. Umut Barbaros ile birlikte çalışarak Endokrin ve İleri Laparoskopik Cerrahi Eğitimi.

 

 

 

 

2010 yılında Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2. Genel Cerrahi Kliniğinde Prof.Dr.Ediz Altınlı ve Doç.Dr. Osman Yücel ile birlikte çalışarak İleri Laparoskopik Cerrahi ve Morbid Obezite Cerrahisi (Bariatrik Cerrahi) Eğitimi.

 

 

 

 

 

 

 

2011 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı, E Servisinde Doç.Dr.Umut Barbaros, Prof.Dr. Selçuk Mercan ve Prof.Dr. Rıdvan Seven ile birlikte çalışarak İleri Laparoskopik Cerrahi, Tek Kesiden Laparoskopik ve Bariatrik Cerrahi Eğitimi

 

2012-2013 yılları arasında Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi, International ve Acıbadem Aile Hastaneleri Organ Nakli Kliniklerinde Prof.Dr.Alihan Gürkan, Doç.Dr.İbrahim Berber ve Doç.Dr. Ükem Çakır ile beraber çalışarak böbrek nakli eğitimi aldı.

2013 yılında Bazmialem Üniversitesi Tıp Fakültesi Obezite ve Metabolik Cerrahi Biriminde Doç.Dr.Halil Çoskun ile birlikte çalışarak ameliyathane çalışmalarına katıldı.